>

O nás - Balkánské delikatesy

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš zájem o bulharské potraviny a náš internetový obchod.
Naším cílem je přinést Vám co nejširší nabídku produktů od prověřených a kvalitních výrobců. A aby pro Vás byly nákup i výběr co nejjednodušší, kromě internetového obchodu jsme pro Vás zřídili i kamennou prodejnu. Srdečně Vás zveme k její návštěvě, více informací naleznete v sekci Kontakty.
Pokud se nacházíte na našich stránkách, nejspíš máte jasno v tom proč vlastně kupovat bulharské potraviny. Přesto si dovolíme shrnout důvody proč mohou být tyto produkty pro Vás zajímavé.
V první řadě je to chuťová odlišnost. Ingredience, suroviny a výrobní postupy jsou často dosti odlišné od těch českých a to dává bulharským potravinám nezaměnitelnou chuť a kouzlo. V naší nabídce najdete mnoho produktů, které jednoduše nemají mezi českými potravinami žádnou obdobu.
Dalším argumentem pro bulharské potraviny je kvalita. Oproti mnoha českým ekvivalentům oceníte chuťovou plnost a pestrost, zejména tam, kde jsou k výrobě použity jako základ suroviny z bulharského zemědělství. U mnoha bulharských produktů se setkáte s tradičními, nezměněnými recepturami, které si i dnes drží svojí kvalitu.
Důležitým faktem i je to, že v naší nabídce najdete potraviny, které jsou na českém trhu dostupné jen sezónně (např. v období svátků) nebo je v českých obchodech nenajdete vůbec.
Přesto, že je naše nabídka opravdu široká a pestrá, děláme vše pro to, abychom ji neustále rozšiřovali a zdokonalovali.
Pokud nenajdete v našem internetovém obchodu produkt, o který máte zájem, neváhejte napsat nám, pokusíme se Vám vyhovět.
Ještě jednou děkujeme za Váš zájem o bulharské potraviny a náš obchod. Přejeme Vám hezký den a dobrou chuť!

 
eXTReMe Tracker
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky